YSK'nın verilerine hayır oranı yüzde 54. PAYLAŞŞŞŞ ! SON DAKİKA … Aksünger den Tarihi Açıklama

56442 izlenme 20 Nisan 2017
Reklamlar

Son dakika… Aksünger: İstanbul’da manipülasyon var

Erdal Aksgünger: İstanbul'da AA'nın verilerine göre; 'evet' yüzde 57 ama YSK'nın verilerine hayır oranı yüzde 54.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger seçim sonuçlarının kamuoyuna verilmesi ile ilgili açıklama yaptı. Aksünger “Sonuçları manipüle ediyorlar. Sandıkların henüz yüzde 10’u açıldı. Ama bunu sanki yüzde 60’ı açılmış gibi gösteriyorlar” dedi.  Sandık görevlilerine de çağrı yapan Aksünger “Sandıkları terk etmeyin. Biz de burada YSK’dan izliyoruz AA sonuçları nereden alıyorsa YSK’dan almadığı kesin. İstanbul’da AA ile YSK’nın verileri tutmuyor. YSK’nın verilerine göre İstanbul’da  hayır oranı daha fazla. AA’nın verilerine göre İstanbul’da evet yüzde 57 ama YSK’nın verilerine göre hayır oranı yüzde 54 ” diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RTÜK BU PROGRAMLARI ARTIK GÖRMELİ REZİLLİKLER BİTMİYOR! İSTİSMARI HAKLI BULANLAR DA İZLESİN BELKİ UTANIRLAR ! YSK'nın verilerine hayır oranı yüzde 54. PAYLAŞŞŞŞ ! SON DAKİKA … Aksünger den Tarihi Açıklama Vatandaştan Erdoğan'a Referandum Protestosu !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fatih Portakal'dan Erdoğan'ı Öven Vatandaşa Atatürklü Yanıt
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/8/6/ysk-nin-verilerine-hayir-orani-yuzde-54-paylassss-son-dakika--aksunger-istanbul-da-manipulasyon-var/index.html#fb