Tayyip Erdoğan'la Resmen dalga geçtiler ! İşte O Video !

3786 izlenme 11 Mart 2017
Reklamlar
                                                                                                                                                                      

Sosyal medya bu videoyu paylaşıyor

Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı.

İstanbul'daki Tokatlılar gecesinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanı'nın konuşmasını engelleyen Almanya'ya seslenerek "Ben Almanya'ya istersem gelirim ve konuşturtmadığınız zaman dünyayı ayağa kaldırırım" demişti.

Bu sözlerin ardından sosyal medyada ilginç bir video hazırlandı. Hitler’i anlatan filmden alınan bir sahneye eklenen altyazı ile Erdoğan’ın Almanya’yı hedef alan sözleri espri konusu yapıldı.

Hazırlanan videoda Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in adı da geçerken Gökçek videoyu sosyal medya hesabından “Kim yaptıysa, espriler süper... video Merkel'e gelsin” diye paylaştı. Gökçek’in Erdoğan ve AKP’lileri eleştiren videonun bir bölümünü yayınlaması dikkat çekti.

Kaynak  odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suavi'den paylaşım rekorları kıran HAYIR şarkısı! SON DAKİKA ... MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİNDE KUNDAKLAMA YİNE TARİKAT .. YİNE : İĞRENÇ OLAY ! Türkiye Şimdi Sosyal medyada gizli çekilen bu videoyu konuşuyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Haluk Levent Sosyal Medyaya Damga Vurdu !!!