Son Dakika... Sinan Ogan'a Saldırı... İLK GÖRÜNTÜLER..

3822 izlenme 04 Mart 2017
Reklamlar
MHP’den ihraç edilen ve referandum için ‘hayır’ çalışması yürüten siyasilerden Sinan Oğan, bir konferans için gittiği Bahçeşehir Üniversitesi’nde konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı.

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Oğan kürsüde konuşurken bir şahıs bir anda üzerine atıldı. Şahıs salondaki güvenlik görevlilerince etkisiz hale getirildi. Saldırının ardından Sinan Oğan tekrar kürsüye çıkarak konuşmasına devam etti ve “Bu genç arkadakışımkızı kandırıp buraya gönderen aslında partimize zarar veriyor” dedi. Canlı yayında gerçekleşen saldırı kameralara da yansıdı.
BAHÇELİ’YE ADAY OLMUŞ VE İHRAÇ EDİLMİŞTİ

Sinan Oğan geçtiğimiz yılın başında, MHP Genel Başkan adayı olduğunu açıklamış çalkantılı geçen ve gerçekleşemeyen kongre sürecinin ardından 8 Aralık 2016 tarihinde partisinden ihraç edilmişti. Oğan MHP’den ihraç edilmesinin ardından da yeni anayasa çalışmaları için ‘hayır’ çalışması yürütmeye başlamıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YILMAZ ÖZDİL DEN SERT ÇIKIŞ İsmail Saymaz IŞİD gerçeğini tane tane anlattı. Jandarma Özel Harekat Operasyon Sonrası Ankara Havası Eşliğinde Oynuyor MERAL AKŞENER'den Hükümeti Kızdıracak 30 Saniyelik Hollanda Yorumu !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Survivor'da Tuvalet Ağda Cinsellik !!!
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/1/0/son-dakika-sinan-ogan-a-saldiri-ilk-goruntuler-2/index.html#fb