SON DAKİKA ! REFERANDUM ANKETLERİ DURDURULDU : SEBEBİNE İNANAMAYACAKSINIZ

7355 izlenme 02 Mart 2017
Reklamlar
AKP’nin kamuoyu araştırması yaptırdığı şirketlerle Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bir toplantı yaptığı iddia edildi. Gelen sonuçların ise memnuniyet yaratmadığı ve sonuçların kamuoyuna yansımasının ise toplumda algı oluşturacağı yorumlarının yapıldığı kaydedildi.

ANKA’dan Besti Karalar’ın edindiği bilgilere göre; üst üste yapılan anket sonuçlarının aynı oranda kalmasının, “Halk henüz Anayasa değişikliği teklifinin iyi anlamamış” yorumlarına neden olduğu belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, yapılan kamuoyu araştırmalarının beklenilenin altında gelen sonuçlarının basına ve kamuoyuna yansımaması için bir süre Anayasa değişikliği teklifi ile ilgili araştırma yapılmaması talimatı verdiği iddia edildi. Erdoğan, Mart ortasına kadar meydan mitinglerinin nabzını tutacağı ve gerekirse Mart sonunda bir anket yaptıracağı öğrenildi.
ABC gazetesi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! Kılıçdaroğlu “evet” çadırına girdi...Bakın neler oldu... SON DAKİKA !!! 'Hayır' videosu çeken genç tutuklandı! Erdoğan konuşurken GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK dedi Bakın sonra ne oldu...Helal olsun be! GÖZ GÖRE HERKESİN İÇİNDE BUNU YAPTI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YPG'YE KATILAN DANİMARKALIDAN ŞOK SÖZLER VE GÖRÜNTÜLER !!!