SON DAKİKA ! REFERANDUM ANKETLERİ DURDURULDU : SEBEBİNE İNANAMAYACAKSINIZ

7355 izlenme 02 Mart 2017
Reklamlar
AKP’nin kamuoyu araştırması yaptırdığı şirketlerle Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda bir toplantı yaptığı iddia edildi. Gelen sonuçların ise memnuniyet yaratmadığı ve sonuçların kamuoyuna yansımasının ise toplumda algı oluşturacağı yorumlarının yapıldığı kaydedildi.

ANKA’dan Besti Karalar’ın edindiği bilgilere göre; üst üste yapılan anket sonuçlarının aynı oranda kalmasının, “Halk henüz Anayasa değişikliği teklifinin iyi anlamamış” yorumlarına neden olduğu belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, yapılan kamuoyu araştırmalarının beklenilenin altında gelen sonuçlarının basına ve kamuoyuna yansımaması için bir süre Anayasa değişikliği teklifi ile ilgili araştırma yapılmaması talimatı verdiği iddia edildi. Erdoğan, Mart ortasına kadar meydan mitinglerinin nabzını tutacağı ve gerekirse Mart sonunda bir anket yaptıracağı öğrenildi.
ABC gazetesi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suavi'den paylaşım rekorları kıran HAYIR şarkısı! Böyle Spikerin Alnından Öpülür ! Helal OLSUN AMCA KONUŞTU BÜTÜN CADDE ALKIŞLADI !!! İsmail Küçükkaya ÖYLE BİR VİDEO YAYINLADI Kİ ! İZLENME REKORU KIRDI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fatih Portakal BAHÇELİ'nin KASETİNİ Yayınladı... SİLİNMEDEN İZLEYİN
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/5/0/son-dakika-referandum-anketleri-durduruldu-sebebine-inanamayacaksiniz/index.html#fb