SON DAKİKA !!! İRFAN DEĞİRMENCİ'NİN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU :))) KANAL YÖNETİMİNE DAVA !

69914 izlenme 18 Şubat 2017
Reklamlar

Referandum kararını açıkladığı için Kanal D'deki görevine son verilen İrfan Değirmenci, Doğan Holding'e dava açacağını duyurdu.

GÖREVİNE SON VERİLMİŞTİ

Sosyal medya hesabından yaptığı yirmi maddelik açıklama ile 16 Nisan'da yapılacak olan referandum da 'hayır' oyu kullanacağını açıklayan İrfan Değirmenci Kanal D sabahhaberleri görevinden alınmıştı.

"İŞ MAHKEMELERİ MÜSAİTSENİZ GELİYORUZ"

Kanal ile yolları ayrılan Değirmenci yeni yaptığı açıklamada işten gönderilmesini mahkemeye taşıyacağını ilan etti. Tazminatını almadığını bir kaç gün önce takipçileri ile paylaşan Değirmenci, "İş mahkemeleri, müsaitseniz geliyoruz. Belki, tazminat için susma şartı koşan sermayeye basın emekçisinin haklarını anlatırsınız" yazdı.

"VEKALET ÜCRETLERİ LÖSEV'E BAĞIŞLANACAKTIR"

Değirmenci dava açma kararını duyururken "Doğan Yayın Holding'e karşı davamızla ilgilenmek isteyen tüm hukukçulara bilgi notu: Vekalet ücretleri LÖSEV'e bağışlanacaktır" notunu da ekledi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yatak odasından Geçmeyen Bu İş Yerinde İşe Alınmıyor ! ERDOĞAN MİTİNGİNDE AKLA GELMEZ HAYALE GELMEZ TEZGAH... YILMAZ ÖZDİL ÖYLE BİR KONUŞTUKİ YERYERİNDEN OYNAYACAK (YENİ)..PAYLAAAAŞŞŞŞ !!! Bu nasıl Din ,Bu nasıl ibadettir...BU nasıl bir REZALETTİR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BURASI İSTANBUL !!! Amatör Kameralar Kayıttaydı ! Gördüklerinize İnanamayacaksınız..