SON DAKİKA : Ahmet Davutoğlu Konya'da EVET demedi! SKANDAL AÇIKLAMALAR ...

25123 izlenme 14 Nisan 2017
Reklamlar

Ahmet Davutoğlu memleketi Konya'da yapılan mitinge katıldı. En çok merak edilen konu Davutoğlu'nun kürsüye çıkıp çıkmayacağıydı, Davutoğlu kürsüye çıktı fakat evet demedi!

Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakanı Ahmet Davutoğlu AK Parti'nin Konya'da düzenlemiş olduğu mitinge katıldı. Referandum kampanyası süresince sessizliğini koruyan Ahmet Davutoğlu Konya'da halka hitap etti. Konya mitingine katılıp katılmayacağı günlerce tartışılan Ahmet Davutoğlu hemşehrilerine seslendi. Fakat kürsü konuşmasında "EVET" demedi.

Davutoğlu, "Kimse kaos beklentesi içine girmesin. Onlara dünyayı dar ederiz. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun. 17 Nisan ortak kimliğin ortak aklın günü olmalıdır. Büyük davaların günü olmalıdır" ifadelerini kullandı.

Davutoğlu şunları dile getirdi: "Tek bir yürek olmak zorundayız, tek bir ses olmak zorundayız. Kenetlenmiş bir şekilde geleceğe yürüyeceğiz. Böyle kritik bir evrede bir anayasa değişikliğine gidiyoruz. Anayasa değişikliği milletin onayına sunulacak. Bu millet her zaman doğru karar vermiştir. Söz de karar da sadece milletindir. O karar ne olursa olsun başımızın tacıdır. Bu milleti bölmek isteyenlere karşı 16 Nisan'da kim ne oy vermiş olursa olsun 17 Nisan sabahı Türkiye'nin her bir köşesinde her komşu birbirine selam versin, tebessüm etsin. 'Türkiye'nin geleceği parlak olacak' desin. Ve yine o sabah kalktığımızda kimse kaos ve kriz çığırtkanlığı yapmasın. Elhamdülillah, devletimizin başında Sayın Cumhurbaşkanımız var, 2019'a kadar da görevinin başında. Birbiriyle kenetlenmiş AK Parti grubumuz var. 17 Nisan sabahı ortak aklı işleterek, kimin heybesinde ne varsa onu ortaya koyarak hep birlikte geleceğimizi inşa etme günüdür. 17 Nisan sabahı bu anlamda büyük davaların günü olmalıdır. Konya küçük hesapların değil, büyük davaların şehridir. 17 Nisan sabahı şunu diyeceğiz: Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım. Yeni Türkiye'yi kurmak lazım."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SELÇUK YÖNTEM SOSYAL MEDYAYI SALLADI ! ATATÜRK BÜSTÜNE SALDIRAN SURİYELİNİN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ATATÜRK'E HAKARET EDENLERE CANLI YAYINDA HADLERİNİ BİLDİREN SPİKER TARİHE DAMGA VURDU İZMİR MARŞINA KARŞI İZMİRLİ AKPLİ KADINLARDAN EVET ŞARKISI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Son Dakika! İzmir'de Bomba Yüklü Araçla Düzenlenen Saldırıdan İlk Görüntüler
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/1/2/son-dakika-ahmet-davutoglu-konya-da-evet-demedi-skandal-aciklamalar/index.html#fb