Otobüste Yaşanan Sapıklık ... BURASI İZMİR !!!!!! Mutlaka İzleyin

9814 izlenme 02 Nisan 2017
Reklamlar

İzmirTürkiye'nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehri. 2016 TÜİK verilerine göre İzmir'in nüfusu 4.223.545'tir.

Anadolu Yarımadası'nın batısında, Ege Bölgesi'nin ortasında yer alan ve İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir. Yüz ölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir.[2] Batısında Ege Denizi ve Ege Adaları, güneyinde Aydın, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda ise Manisa vardır.

İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan EfesRoma’nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyonya kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre "Güzel İzmir", "Eski İzmir" ve "la Perle de l'Ionie" (İyonya'nın İncisi) deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiyehurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Mersin Limanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük limanıdır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı ile de önemli bir yer tutar.[

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RTÜK BU PROGRAMLARI ARTIK GÖRMELİ REZİLLİKLER BİTMİYOR! MERAKLA BEKLENEN FRAGMAN ! Vatanım Sensin 24. Bölüm Fragmanı Fatih Portakal'dan Devlet Bahçeliye SOYTARI Yanıtı ! Canlı Yayın Yaptı Herkes Hayranlıkla İzledi !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
METİN UCA'DAN TAYYİP ERDOĞAN'A FENA GÖNDERME
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/4/0/otobuste-yasanan-sapiklik-burasi-izmir-mutlaka-izleyin/index.html#fb