Nevşin Mengü’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Skandal Sözler: Sana ne ?

32127 izlenme 29 Nisan 2017
Reklamlar
Erdoğan'ın, "Anneliği reddeden kadın yarımdır" sözlerine CNN Türk spikeri Mengü'den skandal bir cevap geldi. Mengü, "İstemiyorum arkadaş anne falan olmak zorla mı? Sana ne, kime ne!" dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Anneliği reddeden, evini çevirmekten imtina eden bir kadın iş hayatında ne kadar başarılı olursa olsun eksiktir, yarımdır" demişti. CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Anneliği reddeden kadın yarımdır" sözlerine ithafen mikroblog sitesi Twitter'dan "İstemiyorum arkadaş anne falan olmak zorla mı? Sana ne, kime ne!" şeklinde sözler kullandı.

MENGÜ'DEN SKANDAL SÖZLER

CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Cum hurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Anneliği reddeden kadın yarımdır" sözlerine ithafen "İstemiyorum arkadaş anne falan olmak zorla mı? Sana ne, kime ne!" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER NE YAZIK Kİ YENİ TÜRKİYE (!) DEN ! AKİT RTÜK'E MEYDAN OKUDU ! TELEVZYON DA AĞIZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER !!! Anayasa referandumuna 'Hayır' diyeceğini açıklayan teyzenin gerekçesi çok eğlenceli! İşte sosyal medyanın konuştuğu o 'hayır' videosu... AK PARTİLİ KÖYLÜ ADAM REYTİNG REKORU KIRDI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TAYYİP ERDOĞAN HAYIR ÇADIRINA GİRİNCE OLANLAR OLDU ... SİLİNMEDEN İZLEYİN
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/6/3/nevsin-mengu-den-cumhurbaskani-erdogan-a-skandal-sozler-sana-ne/index.html#fb