MURAT GÜLOĞLU'NUN İŞTEN KOVULMASINA NEDEN OLAN O KONUŞMA !

37368 izlenme 12 Mart 2017
Reklamlar
Fox TV, ‘Hafta Sonu Çalar Saat’ programın sunucusu Murat Güloğlu’nun işine son verdi.

Murat Güloğlu’nun ayrılığını Fox Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner sosyal medya hesabından duyururken Murat Güloğlu’da kişisel hesabından “Her şey için çok teşekkür ederim. @FOXhaber ve @FOXTurkiye Ailesi’nde yer almak her zaman onur vericiydi. Teşekkürler” diyerek veda etti.

Fox Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada programı Murat Güloğlu yerine İlker Karagöz’ün sunacağını duyurdu.

Gazete Duvar'ın haberine göre; Murat Güloğlu’nun işine son verilmesine sebep olarak Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile ilgili yaptığı yorumlar gösterildi. Murat Güloğlu, İlham Aliyev’in eşi Mihriban Aliyev’i başkan yardımcısı olarak ataması hakkında yorum yaparken, “Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim!” demişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İFTİ,RA ETMİYORUZ DEŞİFRE EDİYORUZ ! SERTAB ERENER TARAFINI BÖYLE BELLİ ETTİ ! AK SAKALLI HACI AMCA'NIN BU GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI SON DAKİKA !!! HAYATINI KAYBEDEN TAYFUN TALİPOĞLU'NUN İBRETLİK SON KONUŞMASI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HAYIR DİYENLERE TERÖRİST DAMGASI VURAN ERDOĞAN'A KOMUTANDAN CEVAP!!! PAYLAAŞŞŞ !!!
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/7/5/murat-guloglu-nun-isten-kovulmasina-neden-olan-o-konusma-3/index.html#fb