METİN UCA'DAN TAYYİP ERDOĞAN'A FENA GÖNDERME

6259 izlenme 19 Nisan 2017
Reklamlar

Metin Uca’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a atlı gönderme

Metin Uca, referandum sonrası 'Atı alan Üsküdar'ı geçti' diyen Erdoğan'a, atlı fotoğrafını paylaşarak atıfta bulundu.Türkiye’nin Anayasal değişikliğe gittiği 16 Nisan referandumunda az bir farkla ‘Evet’ çıkmasının ardından Erdoğan’ın, referandum sonucuyla ilgili “Bu neticeyi küçümsemeye gayret edenler var. Boşuna uğraşmayın, atı alan Üsküdar'ı geçti” sözleri eleştirilmişti. Bu sözlere bir tepki de Metin Uca’dan geldi. Uca, at ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a atıfta bulundu.

ERDOĞAN’A ATIFTA BULUNDUUca, paylaştığı fotoğrafa; “Aman güzel oğlum, aman canım oğlum bu aralar hiç tanımadığın birileri at benim mi, değil mi sormadan izinsiz alıp Üsküdar’a geçiyormuş. Sen sezersin ama yine de dikkatli ol Üsküdar’da kaçak kesim mezbahalarında aramayayım seni evladım” notu düştü.

KAYNAK : SÖZCÜ 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canlı Yayın Yaptı Herkes Hayranlıkla İzledi ! Uğur Dündar, TAYYİP ERDOĞAN İle öyle bir dalga gecti ki !!! Fatih Portakal'dan Devlet Bahçeliye SOYTARI Yanıtı ! Fatih Portakal'dan Erdoğan'ı Öven Vatandaşa Atatürklü Yanıt

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YSK'nın verilerine hayır oranı yüzde 54. PAYLAŞŞŞŞ ! SON DAKİKA … Aksünger den Tarihi Açıklama