hahahahahah :D :D

3177 izlenme 11 Mart 2017
Reklamlar

Hababam Sınıfı, Rıfat Ilgaz'ın Dolmuş dergisinde yazmaya başladığı öykülerden bir bölümünü birleştirerek 1957 yılında kitaplaştırdığı eseridir. Daha sonra, 1970'li yıllarda Ertem Eğilmez tarafından sinemaya uyarlanmıştır. 2000'li yılların başında ise üç filmden oluşan yeni bir seri olarak uyarlanmıştır. Filmin ilk serisinde Münir Özkul, Adile Naşit, Kemal Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Feridun Şavlı, Cem Gürdap, Ahmet Arıman, Cengiz Nezir ve Bülent İğdiroğlu gibi isimler yer alıyordu. İlk film, Hababam Sınıfı 1 Nisan 1975 tarihinde vizyona girdiğinde izlenme rekorları kırdı ve tam yirmi sekiz hafta vizyonda kaldı. Daha sonra film çok tuttu ve ikinci film Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı vizyona girdi otuz hafta vizyonda kalan film ve serinin en çok hasılat yapan filmi oldu. 1970'li yıllarda sinemanın televizyona karşı verdiği mücadelenin öncüsü oldu.

Arzu Film tarafından 16 Ocak 2004 tarihinde ikinci yeni serinin ilk filmi Hababam Sınıfı Merhaba vizyona girdi. Ardından, Hababam Sınıfı Askerde (2005) ve Hababam Sınıfı Üç Buçuk (2006) filmleri yayınlanmıştır. Fakat ilk seri kadar ilgi görmemiştir ve pek çok eleştirmen tarafından en kötü film serilerinden birisi olarak gösterilmiştir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YOK ARTIK !!! TÜRK TELEVİZYONLARI BUNU DA GÖRDÜ ! YATAK ODASINA GİZLİ KAMERA KOYAN ADAM HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI ! BU KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER NE YAZIK Kİ YENİ TÜRKİYE (!) DEN ! Arka Sokaklar, Vodafone Arena şehitlerini unutmadı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Konya Altınekin gençlerinin videosu SOSYAL MEDYAYI YIKTI !!!
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/9/8/hahahahahah-d-d/index.html#fb