FATİH PORTAKAL YAPTI YİNE YAPACAĞINI !

1040 izlenme 02 Mart 2017
Reklamlar

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karlsrhue kentindeki mitingin iptali ile ilgili açıklama yaptı;

"Sivil toplum örgütleriyle ve vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı bulduk. O nedenle Fransız hükümetine teşekkürlerimi sunuyorum. Toplantıya sahatler kala belediye aldığı kararla toplantını yapılmasını iptal etti. buldukları başka yerlerde polis toplantı yapılması konusunda sorun çıkardı. Bugün izinleri alınmış bir toplantıyı yapma fırsatı bulamadık"

"Türk toplumunun bir toplantı yapmasına tahammül etmemesi kabul edilebilir bir şey değil. Toplantı hakkı Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin teminat altına aldığı bir hak. Hem AB'nin hem Avrupa Konseyi'nin hem demorkatik hukuk devletlerinin vazgeçilmez özelliklerinden biri. İnsanlar bir araya geliyor izin vermiyorsunuz. Bunun adına da demokrasi diyorsunuz, biz de ifade hürriyeti var diyorsunuz. Kusura bakılmasın bu demokrasiyle ifade hürriyetiyle ifade edilebilir bir şey değil. Hukuk devletine yakışan bir şey hiç değil. Bir toplumun toplantı yapmasına izin vermeyen görüşme yapamsına izin vermeyen demokrasi olabilir mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA ! ERDOĞAN CANLI YAYINDA ÖYLE BİR ŞEY YAPTI Kİ !!! Bende Hayır Diyorum benide kovun diyen Arka Sokakların 2 oyuncusu kovuldu... Referandum için hazırlanan reklam filmi ilk kez yayınlandı GÖKHAN ÖZOĞUZ SOSYAL MEDYA DA ÖYLE BİR VİDEO PAYLAŞTI Kİ !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ANAYASA GÖRÜŞMELERİNE GERGİNLİK VEREN O AN !
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/1/1/fatih-portakal-yapti-yine-yapacagini/index.html#fb