Evlilik Programında Son Rezalet ! Yok ARTIK !

29089 izlenme 29 Nisan 2017
Reklamlar
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Radyo ve televizyonlarda yayınlanan evlilik ve arkadaşlık programları, 690 sayılı KHK ile yasaklandı. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, evlendirme programlarının KHK’yla yasaklanabileceğini söylemişti.

690 Sayılı KHK’da evlilik programlarının yasaklanmasına ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

“Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara, takviye edici gıdalar ve benzeri destekleyici ürünler de dâhil olmak üzere herhangi bir ürünün ilgili mevzuatına aykırı olarak sağlık beyanıyla satışına, pazarlanmasına ve/veya reklamına, sohbet, arkadaşlık ve eş bulma hatlarının ve hizmetlerinin tanıtımına yer verilemez. Katma değerli elektronik haberleşme hizmet numaraları, yerel aranır numaralar, benzeri özel içerikli hizmetlere ilişkin numaralar ile özel ücrete tabi diğer sabit ve mobil numaralar kullanılmak suretiyle, izleyici ve dinleyicileri yanıltıcı ve/veya haksız kazanca neden olacak şekilde yarışma, çekiliş, lotarya ve benzeri adlar altında ödül ve ikramiye taahhüt edilemez ve bu yöntemle ürün tanıtımı, satışı ve pazarlaması yapılamaz.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP HOLLANDA'YA BÖYLE ÇAKTI ! SON DAKİKA VİDEOSU ! UYAN TÜRKİYE !!! İzlemeyen Paylaşmayan Kalmasın.... BU VİDEOYU İZLERKEN MİDENİZ BULANABİLİR Ahmet Hakan Diyanete Öyle Bir Seslendi ki Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kırıyor !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ANKARADA OTOBÜSTE MELİH GÖKÇEGE KARŞI HAYKIRAN CESUR KIZ.
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/4/2/evlilik-programinda-son-rezalet-yok-artik/index.html#fb