Evlilik Programında Son Rezalet ! Yok ARTIK !

29082 izlenme 29 Nisan 2017
Reklamlar
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Radyo ve televizyonlarda yayınlanan evlilik ve arkadaşlık programları, 690 sayılı KHK ile yasaklandı. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, evlendirme programlarının KHK’yla yasaklanabileceğini söylemişti.

690 Sayılı KHK’da evlilik programlarının yasaklanmasına ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

“Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara, takviye edici gıdalar ve benzeri destekleyici ürünler de dâhil olmak üzere herhangi bir ürünün ilgili mevzuatına aykırı olarak sağlık beyanıyla satışına, pazarlanmasına ve/veya reklamına, sohbet, arkadaşlık ve eş bulma hatlarının ve hizmetlerinin tanıtımına yer verilemez. Katma değerli elektronik haberleşme hizmet numaraları, yerel aranır numaralar, benzeri özel içerikli hizmetlere ilişkin numaralar ile özel ücrete tabi diğer sabit ve mobil numaralar kullanılmak suretiyle, izleyici ve dinleyicileri yanıltıcı ve/veya haksız kazanca neden olacak şekilde yarışma, çekiliş, lotarya ve benzeri adlar altında ödül ve ikramiye taahhüt edilemez ve bu yöntemle ürün tanıtımı, satışı ve pazarlaması yapılamaz.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

A101 'de Skandal Görüntüler ! NİHAT DOĞAN'dan MÜJDAT GEZEN'e : Odama Gel !! YANITI ! MHP MİLLETVEKİLİNİN PAYLAŞTIĞI "ERDOĞAN"IN BU GÖRÜNTÜLERİ REKORLAR KIRIYOR AKP'li ilçe başkanı REZALETE Damga Vurdu : SİLİNMEDEN İZLEYİN

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu ülkeyi yeniden cemaatlere teslim etmenize müsaade etmeyeceğiz
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/4/2/evlilik-programinda-son-rezalet-yok-artik/index.html#fb