BİLİŞİM MASASININ YAYINLADIĞI KAMU SPOTU İZLENME REKORLARI KIRIYOR !

7424 izlenme 02 Nisan 2017
Reklamlar

İnternet bilgisayar sistemlerini birbirine bağlayan elektronik iletişim ağıdır.[1] TDK, İnternet sözcüğüne karşılık olarak genel ağı önermiştir.[2] İnternet yerine zaman zaman sadece net sözcüğü de kullanılır.[3]

İnternet, çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar arasında bilgi çeşitli protokollere göre paketler halinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler vardır. İnternet üzerinden oyunlar da oynanabilir.

İnternet'in kökeni, hataya dayanıklı, sağlam ve özel bir bilgisayar ağı kurmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından 1960 yılındaki araştırmalara dayanır. 1980'lerde Ulusal Bilim Vakfı tarafından yeni bir ABD omurgasının finansmanı için toplanan özel fonlar, Dünya çapında katılım ve birçok özel ağın birleşmesine neden olmuştur. 1990'larda uluslararası bir ağın yaygınlaşması ile İnternet, modern insan hayatının temelinde yer almıştır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KIZ ARKADAŞININ GÖZÜNÜ BAĞLADI OLANLAR OLDU ! SON DAKİKA !!! 'Hayır' videosu çeken genç tutuklandı! ÇARŞAFLI KADIN ASANSÖRDE ... MUTLAKA İZLEYİN GENEL EV ÇALIŞANLARI SİYASİLERE ÖYLE BİR GÖNDERME YAPTI Kİ !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fatih Portakal'dan Devlet Bahçeliye SOYTARI Yanıtı !
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/5/9/bilisim-masasinin-yayinladigi-kamu-spotu-izlenme-rekorlari-kiriyor/index.html#fb