ALİ AĞAOĞLUN' DAN PRENSESE CANLI YAYINDA ....GÖRGÜSÜZLÜĞÜN BÖYLESİ : MUTLAKA İZLEYİN

8533 izlenme 28 Mart 2017
Reklamlar

BBC, Türkiye'yle ilgili belgesel türünde iki bölümlük bir dizi yayınladı. Belgeselde, iş adamı Ali Ağaoğlu ile gerçekleştirilen röportaja da yer verildi. Ağaoğlu'nun ifadeleri tartışma yaratacak cinsten.

"Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar" iddiasında bulunan Ağaoğlu, "Dünyada en çok Rolls Royce'u olanlardan biriyim. Yanılmıyorsam 12 tane Rolls Royce'um, 10 tane de Bentley'im var" diyor.

BBC ekibine yaşadığı yalıyı geziren Ağaoğlu, "Burada kimse yaşamıyor benden başka. Kiracılar vardı. 3 milyon dolar verip benim keyfime ortak olacaklardı, hepsini gönderdim" diye konuşuyor. "Zaten Boğaz'da 9-10 tane yalım var" diyen Ağaoğlu, "Bir kere Kuveyt Kraliçesi'ni burada misafir ettim. O talip oldu. 'S... git' dedim. Gitsin o boklu Thames Nehri'nin kenarında yer alsın" ifadesini kullanıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA !!! Hollanda'ya Savaş Çağrısı mı ! HERKES İZLESİN .. Sırp Spiker Peygamber Efendimiz İle Dalga Geçerken Olanlar İnanılmaz SON DAKİKA ! Bu videoya atacak başlık bulamadım. TÜRKİYE DE BU VİDEOYU İZLEMEYEN KALMASIN !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YSK ÖNÜNDEKİ VATANDAŞTAN İBRETLİK AYAR !
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/5/7/ali-agaoglun-dan-skandal-kufur/index.html#fb